Hakkımızda

Banyomanyo.com a hoş geldiniz.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlarımızı anında çözümleyebilme isteği insanoğlunu birlikte kullanmaya iten bir his artık. Bizlerde bu hissi yakından tanıyan insanlar olarak Türkiye' ye yeni bir alışveriş platformu sunmayı düşündük.

 

Bu nedenle halihazırda mevcut olan fiziki mağazamızda satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri, daha düşük maliyetler ile online olarak sunmaya başladık. Önceleri 200 civarında olan online ürün portföyümüz 2019 ocak ayı itibariyle 2.000 den fazla farklı ürüne ulaşmış durumda. Her geçen gün büyüyen online alışveriş pazarında, bu sayıların yetersiz olduğunu düşünerek, yeni ürün girişleri ve iyileştirmeler yapmaya da devam ediyoruz.

 

Hem mağazamızda, hem de banyomanyo.com da satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı ulusal ve uluslararası firmaların %100 Orjinal ürünleridir ve taklit ürün satışı yapılmamaktadır.

 

Mersin merkezli bir firma olarak 2016 yılında kurduğumuz DECORASYA YAPI MALZEMELERİ SAN. TİC. ve LTD. ŞTİ. nin, dijital hali olan www.banyomanyo.com her zaman siz değerli müşterilerine dünyanın en iyi markalarının en yeni ürünlerini rekabetçi fiyatlarla sunmaya devam edecek.

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Çiftlikköy Mah. 34. Cadde Üzeri Baysoylar Asil 1 Apt. Altı No : 39/B Yenişehir MERSİN

0552 410 07 60
satis@banyomanyo.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.