Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 88,085.19 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hansgrohe 2021 Eylül Kampanyası
  • Hansgrohe 2021 Eylül Kampanyasında seçilecek tüm ürünlerde, adet ve model ayrımı olmaksızın %45 net indirim tanımlanmıştır. 

 

  • İndirimin geçerli olabilmesi için, ürünlerin sepete eklenmiş olması gerekmektedir. 

 

  • İndirim, sepet indirimi olarak mevcut %37 lik indirimin üzerine +%12,70 oranında ek indirim eklenerek hesaplanacaktır. (%45 e tamamlanmıştır.)

 

  • Hansgrohe ürün alımlarında 20 Ekim 2021 tarihine kadar 8 Taksit seçeneği mevcut olup, 8 taksit imkanı sadece 0533 576 16 85 numaralı hat üzerinden yapılan aramalar ile HANSGROHE ARMATÜR LTD. ŞTİ. firmasının sanal posu ile direk HASNGROHE firmasına yapılan ödemelerde geçerlidir. 8 Taksit ile ödeme yapmak için Kredi kartı bilgilerinizi
  • (Mümkün ise limiti yeterli SANAL KART kullanmanızı öneririz) hazır bulundurmalısınız. 

 

  • Kredi kartı ekstrenizde ödemeniz, Hansgrohe Armatür Ltd.Şti. tarafından çekilmiş gibi görüneceğinden, karışıklık yaşamamanız adına ödeme tarihini, tutarını ve hangi kart ile ödediğiniz bilgisini unutmamanızı öneririz. Ödeme işleminin ardından, Hansgrohe ve Sanal pos firması tarafından ödemenin gerçekleştiğini bildiren bir mail ile bilgilendirilirsiniz. 

 

  • 8 Taksit seçeneği ile yapılan ödemeler direk Hansgrohe hesabına yapılacağı için iade söz konusu olmayacaktır. Bu durumda ödeme iadenizi DECORASYA Yapı Malzemeleri olarak harcamayı yapan kişinin (İSİM VE SOYİM, FİRMA ÜNVANI) kontrolü yapılacak ve aynı isim ve ünvanın yasal IBAN adresine HAVALE ile herhangi bir komisyon kesintisi yapılmadan iade edilecektir. 

 

  • Decorasya ve Hansgrohe firmaları iade prosedürü için yasal kimlik ve firma ünvanı kontrolünde kullanmak üzere, doğrulama yapmak için kimlik bilgisi ya da vergi kayıt bilgisi isteyebilir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Çiftlikköy Mah. 34. Cadde Üzeri Baysoylar Asil 1 Apt. Altı No : 39/B Yenişehir MERSİN

05335761685
siparis@banyomanyo.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.