Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 84,728.04 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Banyomanyo.com dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun ve içeriğinin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. 
Ürünlerin teslim alınması esasları aksi belirtilmedikçe ALICI' nın yükümlülüğündedir. Teslim edilmek üzere ALICI ya bildirilen ürünler ilk teslim anında mutlaka kontrol edilmelidir. Kutu içeriği kırılabilecek muhteviyattaki ürünler mutlaka kutusundan, kargo görevlisinin yanında çıkarılmalı ve kontrol edilmedir. Ürün üzerinde herhangi bir deformasyon ya da kullanımı engeleyecek bir kusur olması durumunda ürünü kargo görevlisi ile birlikte tutanak altına alıp SATICI' ya bilgi verilmesi zorunludur. Tutanak tutulmadan ve kargo/ambar görevlisi ürünü teslim ettikten sonra yapılan bildirimler (taşıma belgesi imzalandıktan "Sağlam şekilde teslim alındığı, Kargo firması tarafından imza ile ibraz edilmesi sonrasında" sonra iade/değişim gibi durumlar kabul edilmemektedir. Bu ve benzeri durumlar ALICI' nın sorumluluğunda olacaktır. Söz konusu durumlarda SATICI, ürünün yenisini gönderip göndermeme konusunda serbesttir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Banyomanyo.com a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.
Kargo firmasının görevi Banyomanyo.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır. 
Satın aldığınız ürünler bazı durumlarda, operasyonel zorluk yada imkansızlık nedeni ile değişik firmalar aracılığı ile gönderilebilir. Bu gibi durumlarda en hızlı ve uygun kargo şirketi seçilir. Olası gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Çiftlikköy Mah. 34. Cadde Üzeri Baysoylar Asil 1 Apt. Altı No : 39/B Yenişehir MERSİN

05335761685
siparis@banyomanyo.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.